Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Заштитни чевли Apollo S1 плитки
PROtect

Заштитни чевли Apollo S1 плитки

Шифра на артикл: ZCAP
Šifra proizvođača: OBUĆA
0 МКД
1.800 МКД
1.800 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 39
  • 40
  • 43
  • 45
  • 46
  • 47
OK
Количина: 1 Par
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.800,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Заштитни чевли S1 степени на заштита. Горниот дел е изработен од квалитетна кожа, а ѓонот од полиуретан. Чевлите ги одликува металната капа за заштита на прсти, ѓон отпорен на масло и додаток за апсорбирање на удар во петата. Изработен во согласност со EN ISO 20345 стандардот. 

 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни чевли и чизми
Бренд PROtect
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Тесари, Фасадери
Материјал Кожа/Полиуретан
Намена Заштитни чевли
Степен на заштита S1 SRA
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
4.203 МКД
Заштеда 10%
4.670 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
760 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
1.260 МКД
Заштеда 30%
1.800 МКД
Sačuvano u omiljne
2.100 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Заштитни чевли Apollo S1 плитки
Заштитни чевли Apollo S1 плитки
Заштитни чевли и чизми
1.800
Izaberi količinu
2
1