Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
ПВЦ чизми
PROtect

ПВЦ чизми

Шифра на артикл: CPVC
Šifra proizvođača: OBUĆA
0 МКД
760 МКД
760 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 39
  • 40
  • 41
  • 46
  • 47
OK
Количина: 1 Par
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 759,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Чизми изработени од еластичен и издржлив ПВЦ за работа во влажни услови.

 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни чевли и чизми
Бренд PROtect
Занает Градинари, Ѕидари, Хоби
Намена За работа во влажни услови
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.260 МКД
Заштеда 30%
1.800 МКД
Sačuvano u omiljne
2.100 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
1.935 МКД
Заштеда 10%
2.150 МКД
Големина
39
40
41
42
44
45
46
47