Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Работни кондури Apollo Basic O1 длабоки
PROtect

Работни кондури Apollo Basic O1 длабоки

Шифра на артикл: RCABD
Šifra proizvođača: OBUCA
  • Степен на заштита O1 SRC,  по EN ISO 20347 стандард
  • Матријал: Кожа / Полиуретан
  • Антистатик ѓон отпорен на масло и додаток за апсорбирање на удар во петата 

 

0 МКД
1.900 МКД
1.900 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 46
OK
Количина: 1 Par
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.900,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Работни чевли Apollo Basic со О1степен на заштита. Горниот дел е изработен од квалитетна кожа, а ѓонот од полиуретан. Чевлите се одликуваат со антистатик ѓон отпорен на масло и влошка за апсорбирање на ударите во петата. Се изработуваат со согласност со EN ISO 20347 стандардот.

 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни чевли и чизми
Бренд PROtect
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Тесари, Фасадери
Материјал Кожа/Полиуретан
Намена Работни чевли
Степен на заштита O1 SRC
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
  Длабоки антистатички работни патики   Степен на заштита: S3, станд...
4.670 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
 Антистатички работни патики   Степен на заштита: O1, стандард EN ISO...
3.250 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
 Плитки антистатички работни патики   Степен на заштита: S3, стандард...
4.420 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Антистатички PVC чизми Степен на заштита: O1, стандард EN ISO 20347:2012 Противлизг...
820 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
 Степен на заштита: S1, стандард EN ISO 20345:2011  Горниот дел: вештачко ...
4.100 МКД
Големина
41
42
43
45
46
47
Sačuvano u omiljne
 Степен на заштита: S1, стандард EN ISO 20345:2011  Горниот дел: вештачко ...
4.000 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
 Степен на заштита S1P по EN ISO 20345 стандард  Матријал: Кожа ...
2.100 МКД
Големина
39
40
46
47
Sačuvano u omiljne
 Степен на заштита S1P по EN ISO 20345 стандард  Матријал: Кожа ...
2.150 МКД
Големина
45
46
Sačuvano u omiljne
Степен на заштита S1P по EN ISO 20345 стандард Матријал: Кожа / Полиуретан...
1.800 МКД
Големина
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Степен на заштита S1P по EN ISO 20345 стандард Матријал: Кожа / Полиуретан...
1.900 МКД
Големина
39
46
47
Работни кондури Apollo Basic O1 длабоки
Работни кондури Apollo Basic O1 длабоки
Заштитни чевли и чизми
1.900
Izaberi količinu
2
1