Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Вести
18.05.2023.

Шаблон за пренос на агли и контури

 

  • Шаблон за контури овозможува едноставно пренесување на контури за сечење, достапен е во две големини: 125 mm и 250 mm.
  • Го копира обликот на предметот со помош на 91 (помала) и 175 (поголема) слоговна плоча.
  • Се употребува за пренос на контури за сечење на ламинат, паркет, плочки, етисон, каросерија на автомобили и слично
  • Магнетите се распоредени по должината на шаблонот, служат за прицврстување на метални предмети. 
  • Рачка за заклучување на пресликаните контури
  • Матријал: ABS пластика
  • Работна површина: 250 mm и 125 mm
  • Длабочина на контурите: 35 mm; должина на контурите: 250 mm

Sačuvano u omiljne
Намена: За пренос на испакнатини, агли и други неправилни форми Материјал: ABS пласт...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
920 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За пренос на испакнатини, агли и други неправилни форми Материјал: ABS пласт...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
520 МКД