Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Вести
11.04.2022.

Ренде за гипс

РЕНДЕ ЗА ГИПС 140x40 mm

 • Совршено за измазнување на нерамни површини на обоени метали, гипс, дрво, пластика и други плочи
 • Телото е изработено од легура на алуминиум
 • Ножот на алатот е заменлив
 • Димензии на заменско сечило: 140x40 mm

 

 

РЕНДЕ ЗА ГИПС 250x40 mm

 • Совршено за измазнување на нерамни површини на обоени метали, гипс, дрво, пластика и други плочи
 • Телото е изработено од легура на алуминиум
 • Цврсто обликувана пластична (ABS) рачка
 • Навртката овозможува лесна замена на сечилата
 • Димензии на заменско сечило: 250x40 mm

 

 

РЕНДЕ ЗА ГИПС КРУЖНО 16x250 mm

 • Наменето за обликување и зголемување на дупки и контурни површини при изведување на гипсарски работи
 • Заменливо округло сечило со димензија: 16x250 mm
 • Додатокот се употребува за дупки со помали димензии и може да се отстрани
 • Ергономска рачка е изработена од цврста пластика (PP)

 

 

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
530 МКД
Trenutno nema komentara