Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Вести
18.10.2021.

Torx долги клучеви сет 9/1

Torx dugi ključevi set 9/1 L oblik

Сет долги torx клучеви во L облик - 9 ком. Во стабилно преклопно пакување со ознаки за големини на клучевите. Димензии на клучевите: TR10, TR15, TR20, TR25, TR27, TR30, TR40, TR45, TR50. Засилени по целата должина, изработени од најфин хром ванадиум челик. Погодни за работа на помалку достапни места. Овозможена работа под агол од 30°. L- облик на клучевите овозможува максимална сила на затегнување.

Се користат на помалку достапни места и места каде што е потребно прецизно и сигурно затегнување на torx завртките, без страв да не се оштети главата на завртката (за внатрешни облоги на возила, брави на врати, системи за сопирање на мотоцикли и велосипеди, како и за ИТ опрема - хард дискови во компјутери). Тие се од суштинско значење за секој автомеханичар и ИТ сервис, и се идеални за секој хобист како додаток што не завзема многу простор во автомобил или во кутија со алатки.

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
430 МКД

Остави коментар

Trenutno nema komentara