Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Вести
14.09.2020.

Сет одвртки 68 комади

Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување на завртките со соодветна рачка Комплет шрафциге...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.260 МКД
Заштеда 10%
1.400 МКД