Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице

Нарачки и испорака на робата за 1 ден

 

ЕДНОСТАВНО ПОРАЧУВАЊЕ

Нашата онлајн продавница е отворена 24 часа на ден. Сè што ве интересира од нашата палета, можете да го додадете во корпата со едноставен клик. Не треба да отворате корисничка сметка за да го купите артикалот, но ако ја направите, можете да креирате списоци со желби, да ги споредувате карактеристиките на производот и повеќе нема да мора повторно да ја пополнувате адресата за испорака.

Напомена за правни лица: за да го видите ценовникот на големо, потребно е да креирате корисничка сметка, како правно лице. На овој линк можете да погледнете видео-водич за тоа како да се регистрирате и купувате во нашата онлајн продавница.
 


ПОМОШ ПРИ КУПУВАЕ

Потребна Ви е помош при регистрирање? Дали имате дополнителни прашања во врска со артиклите? Ви стоиме на располагање. Можете да ни испратите порака на е-пошта beorolshop@beorol.mk, преку разговор на веб-страницата или јавете ни се на 078 289 722. Ние сме тука за да Ви помогнеме.
 

 

БРЗА ДОСТАВА

Артиклите можете да  ги платите на крајот од процесот на купување на неколку начини:

Физички лица:
 

  • Платежни картички
  • По превземање

Правни лица:

  • Профактурно
  • Одложено плаќање (за корисниците со одобрена валута на плаќање)

Артиклите кои ги имате нарачано ќе ги спакуваме и испретиме во рок од 24 часа , по регистрирана уплата. Повеќе за начините на плаќање можете да видите  тука.

 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 24 ЧАСА

Робата ја испорачува курирската служба ТПЛ Тотал Пост Логистик, работни денови во период од 08-16 часот, затоа е потребно да се обезбеди лице кое ќе биде на адресата и ќе може да ја превземе нарачката. Повеќе за условите на испорака можете да прочитате тука.

 

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""