Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Спреј кафеав Castagna RAL8003
Беорол

Спреј кафеав Castagna RAL8003

Шифра на артикл: S8003
Šifra proizvođača: RAL
0 МКД
230 МКД
207 МКД
Заштеда: 23 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 207,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Акрилна боја во спреј дизајнирана да ги задоволи потребите на професионални корисници. Наменета е за надворешна и внатрешна употреба. Поседува карактеристика за одлично припојување и погодна е за фарбање на материјал од метал (железо, месинг, алуминиум), керамика, пластика и дрво. Брзо се суши и може да се фарба преку него што го прави идеален за хоби употреба, моделарство и индустрија. Карактеристики: Одлично покрива, не пожолтува, висока отпорност, пигмент без олово, брзо се суши, без CFC. Боца од 400мл. покрива површина од 1,5-2м² во зависност од бојата на фарбата. Отпорен е на прав после 10 минути, на допир после 20 минути а потполно сушење се постигнува во рок од 24 часа. Отпорен е на температура од 100-120С°
Карактеристика Вредност
Kатегорија RAL спрееви
Ral RAL8003
Боја Кафеава
Бренд Беорол
Вид на боја Акрилна
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби
Намена Наменета е за надворешна и внатрешна употреба
Отпорност на температура 100 - 120ᵒC
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
207 МКД
Заштеда 10%
230 МКД
Спреј кафеав Castagna RAL8003
Спреј кафеав Castagna RAL8003
RAL спрееви
207
Izaberi količinu
2
1