Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Коноп 0.9/2 500гр
Беорол

Коноп 0.9/2 500гр

Шифра на артикл: K09500
Šifra proizvođača: KANAPI_OB
0 МКД
275 МКД
275 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 275,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Наменети се за потребите на мајсторите, пакување, домашна употреба, декоративни... Изработени се од природни влакна на коноп. Издржливи, долготрајни, со квалитетна завршна обработка. Должина на конопот е 225m.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Конопи јутени
Бренд Беорол
Димензија 0,9/2
Занает Хоби
Материјал Влакно од јута
Тежина 500gr
Trenutno nema komentara

Слични производи

Коноп 0.9/2 500гр
Коноп 0.9/2 500гр
Конопи јутени
275
Izaberi količinu
2
1