Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ракавици за домаќинство екстра долги зелени
Беорол

Ракавици за домаќинство екстра долги зелени

Шифра на артикл: RDDZ
Šifra proizvođača: RUKAVICE
  • Намена: За домаќинство и хигиенска работа
  • Материјал: Латекс
  • Големина: M

 

0 МКД
150 МКД
105 МКД
Заштеда: 45 МКД
  • M
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Препорачливи за домашни работи и хигиенски активности. Направени се од високо квалитетен природен латекс.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни ракавици
Боја Зелена
Бренд Беорол
Занает Хоби
Материјал Latex
Намена Ракавици за домаќинство
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во зимски период Материјал: Полиестер / Латекс Плетена ракавица...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заварувачки работи Материјал: Кожа Имаат сертификат за заварување од тип...
601 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За пакување, транспорт и логистика Материјал: Памук / PVC Димензии: 10.5&qu...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за груби градежни работи Материјал: кожа / платно Големина: 10" (25,5 ...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За груби градежни работи Материјал: Кожа / платно Димензии: 10.5" &n...
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во зимски период Материјал: Полиестер / Латекс Плетена ракавица...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Работилници и индустрии Материјал: Полиестер / Латекс Плетена ракавица...
120 МКД
Ракавици за домаќинство екстра долги зелени
Ракавици за домаќинство екстра долги зелени
Заштитни ракавици
105
Izaberi količinu
2
1