Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Poncho, транспарентен
Беорол

Poncho, транспарентен

Шифра на артикл: PONT
Šifra proizvođača: ODELA
0 МКД
50 МКД
35 МКД
Заштеда: 15 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
OK
Количина: 1 Pak
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 350,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Идеаленезазаштитаодврнежикакоштосеснегидожд. Материјалот од кој е направен целосно е водоотпорен, а неговите мали димензии кога е спакуван го прават идеална замена за чадори. Без разлика дали станува збор за риболов, велосипедизам, пешачење или било какви други активности на отворено претставува идеално решение зошто дава целосна слобода на движење
Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни обувки
Боја Транспарентна
Бренд Беорол
Димензија 1,27 x 2,03m 12mic
Занает Градинари, Електричари, Ѕидари, Изолатори, Махничари, Монтери, Тесари, Фасадери, Хоби
Материјал Полиестер PE
Намена Идеален за заштита од падавини како што се снег и дожд
Trenutno nema komentara
Poncho, транспарентен
Poncho, транспарентен
Заштитни обувки
35
Izaberi količinu
2
1