Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Чевли за Epoxy подови
PROtect

Чевли за Epoxy подови

Шифра на артикл: CEP
Šifra proizvođača: OBUCA
0 МКД
1.800 МКД
1.260 МКД
Заштеда: 540 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
помош
За одење по самолепливи подови, епоксидни и останати премази без оштетувања. Наменето за монтирање на чевли.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни чевли и чизми
Бренд PROtect
Занает Ѕидари, Керамичари, Паркетари
Материјал Полипропилен
Намена Чевли за epoxy подови
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
760 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Чевли за Epoxy подови
Чевли за Epoxy подови
Заштитни чевли и чизми
1.260
Izaberi količinu
2
1