Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Работни кондури Apollo Basic O1 плитки
PROtect

Работни кондури Apollo Basic O1 плитки

Шифра на артикл: RCABP
Šifra proizvođača: OBUĆA
0 МКД
1.550 МКД
1.550 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
0+ komada na lageru
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
OK
Количина: 1 Par
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.550,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Работни чевли О1степен на заштита. Горниот дел е изработен од квалитетна кожа, а ѓонот од полиуретан. Чевлите се одликуваат со антистатик ѓон отпорен е на масло и влошка за апсорбирање на ударите во пета. Се изработуваат со согласност со EN ISO 20347 стандардот.

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштитни чевли и чизми
Пакување 1
Бренд PROtect
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Тесари, Фасадери
Материјал Кожа/Полиуретан
Намена Работни чевли
Степен на заштита O1 SRC

Слични производи

Sačuvano u omiljne
650 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
47