Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Заштитна врата против прашина 1х2.3м
Беорол

Заштитна врата против прашина 1х2.3м

Шифра на артикл: ZVR1X2.3
Šifra proizvođača: ZAST_PODOV
  • Намена: Заштита од прашина
  • Материјал: ПВЦ филм со дебелина од 100 микрони
  • Димензии 100 x 230цм

 

0 МКД
460 МКД
322 МКД
Заштеда: 138 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 322,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Заштитна врата против прашина, која брзо и лесно се монтира. Повеќекратна употреба. Издржлива PVC фолија со дебелина 100 микрони. Го спречува ширењето и на најситните честички прашина во просторијата. Идеална за работа во веќе завршени објекти. Димензија 100 x 230cm.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Заштита на подови и простор
Бренд Беорол
Димензија 1 x 2,3m
Занает Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари
Намена Заштитни врата против прав
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за заштита на подот при градежни и молерски работи и бојадисување Материјал:...
880 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: заштита од нечистотија, при малтерисување и бојадисување, заштита на подот пр...
550 МКД
Заштитна врата против прашина 1х2.3м
Заштитна врата против прашина 1х2.3м
Заштита на подови и простор
322
Izaberi količinu
2
1