Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Полипропиленска вреќа 45x86цм

Полипропиленска вреќа 45x86цм

Шифра на артикл: PPVR45X86
Šifra proizvođača: VREĆE
250
500
750
1000
1250
1500
1750
2000
OK
Зачувајте во списокот со желби
помош

Полипропиленска вреќа со димензии 45x86cm. Изработена ос ипсреплетени полипропиленски влакна. Широк спектар на употреба: земјоделски плодови, градежну работи, домаќинство и др.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Вреќи
Пакување 250