Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сет вилушкасти клучеви, 8 ком, 6-22мм
Беорол

Сет вилушкасти клучеви, 8 ком, 6-22мм

Шифра на артикл: KVISET8
Šifra proizvođača: KLJUC_VILJ
0 МКД
1.300 МКД
1.300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.299,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Сет клучеви за работа со шестоаголен потфат. Изработени се од квалитетен челик обогатен со хром и ванадиум. Сетот содржи 8 парчиња клучеви во димензии од 6-22мм. Должината на клучевите е зголемена поради полесно работење и овозможува поголема сила на затегнување
Карактеристика Вредност
Kатегорија Вилушкасти клучеви
Бренд Беорол
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Облик Вилушкасти
Сет 8kom
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
196 МКД
Заштеда 30%
280 МКД
Sačuvano u omiljne
182 МКД
Заштеда 30%
260 МКД
Sačuvano u omiljne
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
98 МКД
Заштеда 30%
140 МКД
Sačuvano u omiljne
63 МКД
Заштеда 30%
90 МКД
Сет вилушкасти клучеви, 8 ком, 6-22мм
Сет вилушкасти клучеви, 8 ком, 6-22мм
Вилушкасти клучеви
1.300
Izaberi količinu
2
1