Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клуч вилушкаст 17x19
Беорол

Клуч вилушкаст 17x19

Шифра на артикл: KVI17X19
Šifra proizvođača: KLJUC_VILJ
0 МКД
220 МКД
154 МКД
Заштеда: 66 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 154,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Рачвестите клучеви за работа со навртки се со шестоаголно прифаќање. Изработени се од квалитетен челик збогатен со хром и ванадиум. Должината на клучот е продолжена поради полесно работење и озвозможува поголема сила на затегнување.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Вилушкасти клучеви
Бренд Беорол
Димензија 230mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Облик Вилушкасти
Отвор на клуч 17 x 19mm
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
196 МКД
Заштеда 30%
280 МКД
Sačuvano u omiljne
98 МКД
Заштеда 30%
140 МКД
Sačuvano u omiljne
63 МКД
Заштеда 30%
90 МКД
Клуч вилушкаст 17x19
Клуч вилушкаст 17x19
Вилушкасти клучеви
154
Izaberi količinu
2
1