Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клуч вилушкаст 6x7
Беорол

Клуч вилушкаст 6x7

Шифра на артикл: KVI6X7
Šifra proizvođača: KLJUC_VILJ
0 МКД
90 МКД
63 МКД
Заштеда: 27 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 63,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Рачвестите клучеви за работа со навртки се со шестоаголно прифаќање. Изработени се од квалитетен челик збогатен со хром и ванадиум. Должината на клучот е продолжена поради полесно работење и озвозможува поголема сила на затегнување.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Вилушкасти клучеви
Бренд Беорол
Димензија 125mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Облик Вилушкасти
Отвор на клуч 6 x 7mm
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
196 МКД
Заштеда 30%
280 МКД
Sačuvano u omiljne
98 МКД
Заштеда 30%
140 МКД
Клуч вилушкаст 6x7
Клуч вилушкаст 6x7
Вилушкасти клучеви
63
Izaberi količinu
2
1