Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Maxi резерва 45х90мм
Беорол

Ваљак Maxi резерва 45х90мм

Шифра на артикл: VMR45X90
Šifra proizvođača: VALJCI_FAS
0 МКД
100 МКД
100 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 300,03 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Ваљак за брзо бојадисување на големи површини-пет пати поголем нанос на боја на третираната површина. Должина на влакното е 20мм. Се изработува како термофузионен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за фасадни бои
Бренд Беорол
Димензија ø45 x 90mm
Занает Молери и фарбари, Фасадери
Материјал 100% Полиамид
Рачка RR29/40/56
Тип Термофузиони ваљци
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
569 МКД
Заштеда 10%
632 МКД
Sačuvano u omiljne
140 МКД
Заштеда 30%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
84 МКД
Заштеда 30%
120 МКД
Ваљак Maxi резерва 45х90мм
Ваљак Maxi резерва 45х90мм
Ваљаци за фасадни бои
100
Izaberi količinu
2
1