Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак Jumbo Quattro 27цм ø8 резерва
Беорол

Ваљак Jumbo Quattro 27цм ø8 резерва

Шифра на артикл: VJQR278
Šifra proizvođača: VALJCI_DIS
  • За боење нерамни површини со дисперзивни облоги во боја
  • Должина на влакна: 18мм
  • Начин на производство: шиен ваљак
  • Материјал: 100% Полиакрил
  • На овој артикал му одговара RV278 - Рачка за ваљак 27цм ø8

 

0 МКД
320 МКД
224 МКД
Заштеда: 96 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Ваљак за бојадисување на нерамни површини со дисперзивни премази во боја. Должина на влакното е 18мм. Се изработува како шиен ваљак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ваљаци за дисперзивни бои
Бренд Беорол
Димензија ø45 x 270mm
Занает Молери и фарбари, Фасадери
Материјал 100% Полиакрил
Намена Ваљак за бојадисување на нерамни површини со дисперзивни премази во боја
Рачка RV278
Тип Шиени ваљци
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За боење на рамни површини со дисперзивни и латекс бои, за ефект на мазна површина Д...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За боење со полудисперзивни и дисперзивни премази во бела боја за внатрешни п...
265 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со дисперзивни облоги во боја Должина на влакна: 18мм Нач...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни, полудисперзивни, акрилни премази и подлоги Должина на ...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни и полудисперзивни премази, поголема покриеност Должина ...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со полудисперзивни и дисперзивни бои Должина на влакна: 18...
284 МКД
Заштеда 10%
315 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За боење со полудисперзивни и дисперзивни премази во бела боја за внатрешни п...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со дисперзивни облоги во боја Должина на влакна: 18 мм На...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни и полудисперзивни премази, поголема покриеност Должина ...
135 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со полудисперзивни и дисперзивни бои Должина на влакна: 18...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни и полудисперзивни премази Должина на влакна: 18мм Начи...
77 МКД
Заштеда 30%
110 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на сите премази и подлоги за внатрешни работи Должина на влакна: 14мм ...
65 МКД
Ваљак Jumbo Quattro 27цм ø8 резерва
Ваљак Jumbo Quattro 27цм ø8 резерва
Ваљаци за дисперзивни бои
224
Izaberi količinu
2
1