Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Универзална креп трака Indoor Professional, 24мм x 33м, 70ᵒC
Беорол

Универзална креп трака Indoor Professional, 24мм x 33м, 70ᵒC

Шифра на артикл: BK2450
Šifra proizvođača: BK TRAKE
12
24
36
48
60
72
84
96
108
120
132
144
156
168
180
192
204
216
228
240
252
264
276
288
300
312
324
336
348
360
372
384
396
408
420
432
444
456
468
480
492
504
516
528
540
552
564
576
588
600
612
624
636
648
660
672
684
696
708
720
732
744
756
768
780
792
804
816
828
840
852
864
876
888
900
912
924
936
948
960
972
984
996
1008
1020
1032
1044
1056
1068
1080
1092
1104
1116
1128
1140
1152
1164
1176
1188
1200
1212
1224
1236
1248
1260
1272
1284
1296
1308
1320
1332
1344
1356
1368
1380
1392
1404
1416
1428
1440
1452
1464
1476
1488
1500
1512
1524
1536
1548
1560
1572
1584
1596
1608
1620
1632
1644
1656
1668
1680
1692
1704
1716
1728
1740
1752
1764
1776
1788
1800
1812
1824
1836
1848
1860
1872
1884
1896
1908
1920
1932
1944
1956
1968
1980
1992
OK
Зачувајте во списокот со желби
помош
  • Издржливост: 80°C/90мин.
  • Вид на лепак: solvent (природен каучук).
  • Вкупна дебелина: 135μm (хартија+лепак).
  • Боја: бела.
  • Се употребува за фасадни работи, внатрешни работи и автолакирање.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Универзални креп траки
Пакување 12
Бренд Беорол
Занает Молери и фарбари

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи