Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Самолеплива лента против лизгачка Anti-Skid 25мм x 5м, бела
Беорол

Самолеплива лента против лизгачка Anti-Skid 25мм x 5м, бела

Шифра на артикл: GT5W
Šifra proizvođača: ANTI_SKID
0 МКД
480 МКД
480 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
помош
Самолеплива лента против лизгање, посебно погодна за мокри, нерамни и исклучително лизгави предели.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Траки против лизгање
Боја Бела
Бренд Беорол
Димензија 25mm x 5m
Занает Водоинсталатери, Керамичари, Молери и фарбари
Намена Самолеплива трака против лизгање, посебно наменета за мокри, криви и исклучително лизгави подрачја
Trenutno nema komentara
Самолеплива лента против лизгачка Anti-Skid 25мм x 5м, бела
Самолеплива лента против лизгачка Anti-Skid 25мм x 5м, бела
Траки против лизгање
480
Izaberi količinu
2
1