Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Самолеплива лента против лизгачка Anti-Skid 25мм x 5м, црна
Беорол

Самолеплива лента против лизгачка Anti-Skid 25мм x 5м, црна

Шифра на артикл: GT5B
Šifra proizvođača: ANTI_SKID
  • Против лизгање, за мокри, нерамни и исклучително лизгави предели
  • Самолеплива
  • Отпорна на атмосферски влијанија
  • Димензии: 25мм x 5м
  • Боја: Црна

 

0 МКД
570 МКД
570 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Самолеплива трака против лизгање, димензија 25mm x 5m посебно наменета на мокри, нерамни и исклучително лизгави предели. Црна боја. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Траки против лизгање
Боја Црна
Бренд Беорол
Димензија 25mm x 5m
Занает Водоинсталатери, Керамичари, Молери и фарбари
Намена Самолеплива трака против лизгање, посебно наменета за мокри, криви и исклучително лизгави подрачја

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Против лизгање, за мокри, нерамни и исклучително лизгави предели Самолеплива Отпорн...
490 МКД
Самолеплива лента против лизгачка Anti-Skid 25мм x 5м, црна
Самолеплива лента против лизгачка Anti-Skid 25мм x 5м, црна
Траки против лизгање
570
Izaberi količinu
2
1