Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Елек за алати
Беорол

Елек за алати

Шифра на артикл: PZA
Šifra proizvođača: TORBE
  • Намена: За носење алати, со прегради (џебови) однадвор и внатре
  • Материјал: импрегнирано платно
  • Димензии: 50 x 60 цм

 

0 МКД
1.400 МКД
1.400 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Елек за алат со џебови, за полесно организирање и користење на алатот.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби, појаси, елеци
Бренд Беорол
Димензија 500 x 600mm
Занает Ѕидари, Монтери, Тесари
Материјал Импрегнирано платно
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За носење и чување рачни алатки и прибор Има надворешни и внатрешни прегради...
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно носење на алатот околу половината додека работите Материјал: импр...
830 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно носење на алатот за време на работа, со можност за нивно врзување ...
680 МКД
Елек за алати
Елек за алати
Торби, појаси, елеци
1.400
Izaberi količinu
2
1