Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сет штраф+типли 8x80 10+10 ком.
Беорол

Сет штраф+типли 8x80 10+10 ком.

Шифра на артикл: SETST8X80
Šifra proizvođača: SRAFOVI
  • Сетови од шрафови и превиткувачки типли
  • Димензии: ø8 x 80мм
  • Пакување 10 + 10ком

 

0 МКД
85 МКД
60 МКД
Заштеда: 26 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Сетови од шрафови и превиткувачки типли.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Штрафови и типли
Бренд Беорол
Занает Бравари, Водоинсталатери, Керамичари, Монтери, Столари
Пакување 10 + 10kom
Сет штраф+типли 8x80 10+10 ком.
Сет штраф+типли 8x80 10+10 ком.
Штрафови и типли
60
Izaberi količinu
2
1