Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Штипалка Професионал, пластична пролагодива 50-150mm
Беорол

Штипалка Професионал, пластична пролагодива 50-150mm

Шифра на артикл: SPSPP
Šifra proizvođača: STEGE
  • Намена: За привремено стегање на два елементи, во моделирање, уредување на домот и обработка на дрво
  • Материјал: пластика
  • Ширина на зафат: 50 - 150мм

 

0 МКД
580 МКД
580 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 580,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Лесно се контролира и подесува силата на притисок. Еднорачна употреба. Подлошки за предмети со неправилен облик кои не оставаат трагови. За моделарство, домашни поправки, работа со дрво.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Стеги
Бренд Беорол
Занает Бравари, Заварувачи, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари
Материјал Пластика
Ширина на зафат 50-150mm
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Стеги SS120X1000
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
1.360 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS120X800
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS120X500
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
1.350 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS120X300
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
980 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS80X200
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS80X300
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS50X200
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
342 МКД
Заштеда 10%
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS50X100
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги CSP50
Намена: За привремено стегање на два елементи во моделирање, подобрување на домот и о...
182 МКД
Заштеда 30%
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги BS300
Намена: За привремено стегање на два елементи во моделирање, подобрување на домот и о...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги BS150
Намена: За привремено стегање на два елементи во моделирање, подобрување на домот и о...
780 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги BSM100
Намена: За привремено стегање на два елементи во моделирање, подобрување на домот и о...
320 МКД
Штипалка Професионал, пластична пролагодива 50-150mm
Штипалка Професионал, пластична пролагодива 50-150mm
Стеги
580
Izaberi količinu
2
1