Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Брза стега мини 100мм
Беорол

Брза стега мини 100мм

Шифра на артикл: BSM100
Šifra proizvođača: STEGE
  • Намена: За привремено стегање на два елементи во моделирање, подобрување на домот и обработка на дрво
  • Опцијата за вртење на работните вилици овозможува истегнување на работните делови
  • Употреба со една рака
  • Материјал: челик / пластика
  • Ширина на рачката: 100мм

 

0 МКД
320 МКД
320 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Иновативниот дизајн овозмножува удобно и брзо работење. Челичната шина и синтетичките делови од висок квалитет обезбедуваат долг работен век. Jака, издржлива и секогашод помош, дури и во непријатните ситуации!!! Со вртење на вилицита се овозможува и дополнителна функција на растегнување или подигање на работните делови.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Стеги
Бренд Беорол
Занает Бравари, Заварувачи, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Стеги SS120X1000
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
1.360 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS120X800
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS120X500
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
1.350 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS120X300
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
980 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS80X200
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS80X300
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS50X200
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
342 МКД
Заштеда 10%
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS50X100
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги CSP50
Намена: За привремено стегање на два елементи во моделирање, подобрување на домот и о...
182 МКД
Заштеда 30%
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги BS300
Намена: За привремено стегање на два елементи во моделирање, подобрување на домот и о...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги BS150
Намена: За привремено стегање на два елементи во моделирање, подобрување на домот и о...
780 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги PSD50
Намена: За привремено стегање на два елементи во моделирање, подобрување на домот и о...
119 МКД
Заштеда 30%
170 МКД
Брза стега мини 100мм
Брза стега мини 100мм
Стеги
320
Izaberi količinu
2
1