Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пластична штипалка, долга 50 mm
Беорол

Пластична штипалка, долга 50 mm

Шифра на артикл: PSD50
Šifra proizvođača: STEGE
  • Намена: За привремено стегање на два елементи во моделирање, подобрување на домот и обработка на дрво
  • Материјал: Пластика
  • Ширина на зафат: 50мм

 

0 МКД
170 МКД
119 МКД
Заштеда: 51 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 119,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Пластичната штипалка е изработена од високо квалитетен полиамид засилен со стаклени влакна. Долгата вилица овозможува работа со тешко достапните делови, а гумената рачка удобно работење.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Стеги
Бренд Беорол
Димензија 150mm
Занает Бравари, Заварувачи, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби
Ширина на зафат 50mm

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Стеги SS120X1000
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
1.360 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS120X800
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
1.260 МКД
Заштеда 10%
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS120X500
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
1.350 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS120X300
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
980 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS80X200
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS80X300
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS50X100
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги CSP50
Намена: За привремено стегање на два елементи во моделирање, подобрување на домот и о...
182 МКД
Заштеда 30%
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги BS300
Намена: За привремено стегање на два елементи во моделирање, подобрување на домот и о...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги BS150
Намена: За привремено стегање на два елементи во моделирање, подобрување на домот и о...
780 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За цврсто поставување на работните парчиња под прав агол Употреба во столарс...
580 МКД
Пластична штипалка, долга 50 mm
Пластична штипалка, долга 50 mm
Стеги
119
Izaberi količinu
2
1