Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пластична штипалка 50 mm
Беорол

Пластична штипалка 50 mm

Шифра на артикл: PS50
Šifra proizvođača: STEGE
0 МКД
115 МКД
81 МКД
Заштеда: 35 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 5 kapsula po ceni od 402,50 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Стандардна штипалка за општа употреба. Примена има од наједноставните хоби работи до професионалните работилници. Движечките врвови на вилицата овозможуваат прифаќање на различни облици. Телото е од квалитетна пластика и спиралата од специјалниот челик обезбедува долг работен век.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Стеги
Бренд Беорол
Димензија 110mm
Занает Бравари, Заварувачи, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби
Ширина на зафат 50mm
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Стеги CSP50
182 МКД
Заштеда 30%
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги BS150
780 МКД
Пластична штипалка 50 mm
Пластична штипалка 50 mm
Стеги
81
Izaberi količinu
2
1