Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Скалпел profy-3 сечила
Беорол

Скалпел profy-3 сечила

Шифра на артикл: SP3
Šifra proizvođača: SKALPEL
  • Должина на скалпелот 178mm / тежина на скалпелот 236g.
  • Засилено метално куќиште со гумирано прифаќање. 
  • Некршливи челични сечила од високојаглероден SK5 челик. 
  • Поседува шаржер со 3 ком челични сечила, како и PH1 уметок за одвртување. 
  • Можност за промена на сечила со заменски, кукасти со шифра NK, како и трапезни со шифра TN.
0 МКД
500 МКД
500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 500,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Димензии: Должина на скалпелот 178mm / тежина на скалпелот 236g.
Матријал: Засилено метално куќиште, гумирано прифаќање, некршливи челични сечила од високојаглероден SK5 челик. 
Употреба: Наменет за сите професионалци, како и за хоби употреба за работи каде што е потребна цврстина, издржливост и сигурност при сечење. Се употребува за сечење на дрво, пластика, теписи, гума, етисон, винил, коноп, стакло, гипсани плочи, картон, вештачка трева, разни хартии.  
Внатре во телото содржи шаржер со 3 комади лесно заменливи некршливи SK5 челични сечила, како и PH1 уметок за одвртување. 


Одговараат Беорол резервните некршливи сечила кукасти, шифра NK, како и трапезни шифра TN.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Скалпери и ножчиња
Бренд Беорол
Занает Електричари, Изолатори, Махничари, Монтери, Тапетари
Материјал Метал/Гума
Специфичност Некршливо сечило
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карбонски челик, PVC куќиште. Некршливо сечило. Пакување 60 комади. 
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 160mm/ ширина на сечило 9mm. Сечило од карбонски челик, PVC куќ...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 130mm / должина на сечило 40mm/ дебелина 0.5mm. Метална рачка с...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалперот 143mm/ ширина на сечило 9mm/ дебелина 0.5mm. Сечило о...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm. Квалитетен високојаглероден SK2 челик.&...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови. ...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на квадратно сечило: 23mm / дијаметар на средината 6mm / дебелина 0.5mm Долж...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Изработени од термопластична гума (TPR). Отпорни за хемиски влијанија.  Сет од...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на секачот 240mm / ширина на секачот 60mm / висина на секачот 90mm. Квалитет...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm Високојаглероден SK5 челик. Одговараат ...
117 МКД
Заштеда 10%
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Сетот содржи 2 скалпела со ширина на сечило 9mm, и еден скалпел со ширина 18 mm, те. ...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 154mm / тежина 200g. Засилено метално куќиште, со гумиран прифа...
520 МКД
Скалпел profy-3 сечила
Скалпел profy-3 сечила
Скалпери и ножчиња
500
Izaberi količinu
2
1