Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице
Селотејп 15мм x 50м

Селотејп 15мм x 50м

Шифра на артикл: S15X50
Šifra proizvođača: SELOTEJP
0 МКД
30 МКД
27 МКД
Заштеда: 3 МКД
Извести ме за попуст
0+ komada na lageru
  • NSZ
20
40
60
80
100
120
140
160
180
200
220
240
260
280
300
320
340
360
380
400
420
440
460
480
500
520
540
560
580
600
620
640
660
680
700
720
740
760
780
800
820
840
860
880
900
920
940
960
980
1000
1020
1040
1060
1080
1100
1120
1140
1160
1180
1200
1220
1240
1260
1280
1300
1320
1340
1360
1380
1400
1420
1440
1460
1480
1500
1520
1540
1560
1580
1600
1620
1640
1660
1680
1700
1720
1740
1760
1780
1800
1820
1840
1860
1880
1900
1920
1940
1960
1980
2000
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 20 kapsula po ceni od 540,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Издржлива ПВЦ лента за пакување со акрилен лепак

  • Лентата е природна (транспарентна) поради подобра визуелна прилагодливост на лепените површини.
  • STS50X50 е специјална трака на база солвент лепак.
  • Наменета е за пакување во екстремно ниски температури (ладно, комори..)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Kатегорија Селотејп траки
Пакување 20
Боја Проѕирна
Бренд Беорол
Вид на лепак Акрилен лепак
Димензија 15mm x 50m
Занает Монтери
Јачина 2
Материјал BOPP
Намена Трака за пакување
Перформанси 1 Не сотава траги од лепак
Препорачана саатнина за симнување на траки 24х
Профи, стандард, економик Економик
Тип Селотејп трака проѕирна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
31 МКД
Заштеда 10%
35 МКД
Sačuvano u omiljne
72 МКД
Заштеда 10%
80 МКД
Sačuvano u omiljne
54 МКД
Заштеда 10%
60 МКД