Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Трака за предупредување 50мм x 33м, црвено/бела
Беорол

Трака за предупредување 50мм x 33м, црвено/бела

Шифра на артикл: SZOCB
Šifra proizvođača: SELOTEJP
  • Намена: За обележување при градежни работи
  • Акрилен лепак
  • Димензии: 50мм х 33м

 

0 МКД
380 МКД
342 МКД
Заштеда: 38 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
7
13
19
25
31
37
43
49
55
61
67
73
79
85
91
97
103
109
115
121
127
133
139
145
151
157
163
169
175
181
187
193
199
205
211
217
223
229
235
241
247
253
259
265
271
277
283
289
295
301
307
313
319
325
331
337
343
349
355
361
367
373
379
385
391
397
403
409
415
421
427
433
439
445
451
457
463
469
475
481
487
493
499
505
511
517
523
529
535
541
547
553
559
565
571
577
583
589
595
601
607
613
619
625
631
637
643
649
655
661
667
673
679
685
691
697
703
709
715
721
727
733
739
745
751
757
763
769
775
781
787
793
799
805
811
817
823
829
835
841
847
853
859
865
871
877
883
889
895
901
907
913
919
925
931
937
943
949
955
961
967
973
979
985
991
997
1003
1009
1015
1021
1027
1033
1039
1045
1051
1057
1063
1069
1075
1081
1087
1093
1099
1105
1111
1117
1123
1129
1135
1141
1147
1153
1159
1165
1171
1177
1183
1189
1195
1201
1207
1213
1219
1225
1231
1237
1243
1249
1255
1261
1267
1273
1279
1285
1291
1297
1303
1309
1315
1321
1327
1333
1339
1345
1351
1357
1363
1369
1375
1381
1387
1393
1399
1405
1411
1417
1423
1429
1435
1441
1447
1453
1459
1465
1471
1477
1483
1489
1495
1501
1507
1513
1519
1525
1531
1537
1543
1549
1555
1561
1567
1573
1579
1585
1591
1597
1603
1609
1615
1621
1627
1633
1639
1645
1651
1657
1663
1669
1675
1681
1687
1693
1699
1705
1711
1717
1723
1729
1735
1741
1747
1753
1759
1765
1771
1777
1783
1789
1795
1801
1807
1813
1819
1825
1831
1837
1843
1849
1855
1861
1867
1873
1879
1885
1891
1897
1903
1909
1915
1921
1927
1933
1939
1945
1951
1957
1963
1969
1975
1981
1987
1993
1999
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 6 kapsula po ceni od 2.052,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Селотејп трака за обележување во црвено-бела боја со димензии 50mm x 33m. Акрилен лепак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Селотејп траки
Боја Црвено/Бела
Бренд Беорол
Вид на лепак Акрилен лепак
Димензија 50mm x 33m
Занает Монтери
Јачина 2
Намена Трака за обележување
Перформанси 1 Не сотава траги од лепак
Тип Селотејп за обележување
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за пакување Акрилен лепак Димензии: 25мм x 50м  
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Двострана леплива лента на база на полипропилен Акрилен лепак Димензии: 18мм х 5м ...
30 МКД
Sačuvano u omiljne
Двострана леплива лента на база на полипропилен Акрилен лепак Димензии: 48мм х 10м ...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за пакување Акрилен лепак Димензии: 50мм x 50м  
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за пакување Акрилен лепак Димензии: 50мм x 50м  
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обележување при градежни работи Акрилен лепак Димензии: 50мм х 33м &nb...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Двострана леплива лента на база на полипропилен Акрилен лепак Димензии: 38мм х 10м ...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Двострана леплива лента на база на полипропилен Акрилен лепак Димензии: 48мм х 5м ...
70 МКД
Трака за предупредување 50мм x 33м, црвено/бела
Трака за предупредување 50мм x 33м, црвено/бела
Селотејп траки
342
Izaberi količinu
2
1