Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Трака за предупредување 50мм x 33м, црвено/бела
Беорол

Трака за предупредување 50мм x 33м, црвено/бела

Шифра на артикл: SZOCB
Barkod: 8606102760716
Šifra proizvođača: SELOTEJP
  • Намена: За обележување при градежни работи
  • Акрилен лепак
  • Димензии: 50мм х 33м

 

0 МКД
380 МКД
380 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
7
13
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 6 kapsula po ceni od 2.280,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Селотејп трака за обележување во црвено-бела боја со димензии 50mm x 33m. Акрилен лепак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Селотејп траки
Боја Црвено/Бела
Бренд Беорол
Вид на лепак Акрилен лепак
Димензија 50mm x 33m
Занает Монтери
Јачина 2
Намена Трака за обележување
Перформанси 1 Не сотава траги од лепак
Тип Селотејп за обележување

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за пакување Акрилен лепак Димензии: 25мм x 50м  
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Двострана леплива лента на база на полипропилен Акрилен лепак Димензии: 18мм х 5м ...
30 МКД
Sačuvano u omiljne
Двострана леплива лента на база на полипропилен Акрилен лепак Димензии: 48мм х 10м ...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за пакување Акрилен лепак Димензии: 50мм x 50м  
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за пакување Акрилен лепак Димензии: 50мм x 50м  
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обележување при градежни работи Акрилен лепак Димензии: 50мм х 33м &nb...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Двострана леплива лента на база на полипропилен Акрилен лепак Димензии: 38мм х 10м ...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Двострана леплива лента на база на полипропилен Акрилен лепак Димензии: 48мм х 5м ...
70 МКД
Трака за предупредување 50мм x 33м, црвено/бела
Трака за предупредување 50мм x 33м, црвено/бела
Селотејп траки
380
Izaberi količinu
2
1