Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Розетна каøеава ø130
Беорол

Розетна каøеава ø130

Шифра на артикл: RBR130
Šifra proizvođača: ROZ_I_RES
  • Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките
  • Димензии: ø130мм
  • Материјал: ладно валан лим со дебелина 0.6mm

 

0 МКД
250 МКД
175 МКД
Заштеда: 75 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Розетна за оџаци се монтира на преградни или надворешни ѕидови и служи за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките. Се изработуваат од ладно валан лим со дебелина 0.6mm и се заштитуваат со галванско цинкување во кафеава боја.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Розетни и решетки
Боја Кафеава
Бренд Беорол
Димензија ø130mm
Занает Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките Димензии: &osl...
112 МКД
Заштеда 30%
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките Димензии: &osl...
196 МКД
Заштеда 30%
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките Димензии: &osl...
102 МКД
Заштеда 30%
145 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките Димензии: &osl...
112 МКД
Заштеда 30%
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките Материјал: лад...
98 МКД
Заштеда 30%
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за одвод на гасови од печката за ложење низ ќумките Материјал: лад...
98 МКД
Заштеда 30%
140 МКД
Розетна каøеава ø130
Розетна каøеава ø130
Розетни и решетки
175
Izaberi količinu
2
1