Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Рачка за ваљак 27см ø8
Беорол

Рачка за ваљак 27см ø8

Шифра на артикл: RV278
Šifra proizvođača: RUCKE_VAL
  • За употреба со ваљаци со соодветен дијаметар и должина
  • Зафатот на рачката одвнатре се совпаѓа со телескопската рачка
  • Материјал: полипропилен/галванизирана жица
  • Димензии: 27цм
  • Дијаметар на жица: ø8мм

 

0 МКД
70 МКД
49 МКД
Заштеда: 21 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Рачки за термофузиони и шиени ваљаци, изработени од поцинуван челик. Држачот од внатрешната страна одговара за телескопи.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Рачки за ваљаци
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија ø8mm x 27cm
Жица ø8mm
Занает Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Фасадери
Материјал Полипропилен/Поцинкувана жица
Намена Рачка за ваљак 23cm ø8mm
Тип Рачки за ваљаци
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачката одвнатре&n...
75 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци, т.н систем „Cage“. Зафатот на рачката одвнатре&nb...
91 МКД
Заштеда 30%
130 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачката одвнатре&n...
39 МКД
Заштеда 30%
55 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
55 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
36 МКД
Заштеда 10%
40 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачката одвнатре&n...
65 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
60 МКД
Рачка за ваљак 27см ø8
Рачка за ваљак 27см ø8
Рачки за ваљаци
49
Izaberi količinu
2
1