Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пластични стегачи бели 7.2x300mm 100kom
Беорол

Пластични стегачи бели 7.2x300mm 100kom

Шифра на артикл: VB7.2X300M
Šifra proizvođača: VEZICE
0 МКД
638 МКД
446 МКД
Заштеда: 191 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 446,45 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Пластични стегачи направени од специјален материјал Naylon 66, кој ги чини поцврсти и многу еластични и во исто време со многу помал степен на ерозија од обичната пластика. Посебно погодни за употреба во опкружувања кои се изложени на атмосферски влијанија (сонце, температурни екстремности) па се како такви препорачуваат во земјоделство, за обележување во шумарството, во поставување на трајни и полутрајни огради, за поставување на заштитна мрежа во градежништво.

Карактеристика Вредност
Kатегорија ПВЦ везици
Боја Бела
Бренд Беорол
Димензија 7,2 x 300mm
Занает Електричари, Махничари, Монтери
Материјал Најлон
Пакување 100kom
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
161 МКД
Заштеда 30%
230 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VC4.8X500M
231 МКД
Заштеда 30%
330 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VB4.8X500M
231 МКД
Заштеда 30%
330 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VC4.8X400M
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VB4.8X400M
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VB4.8X300S
2.534 МКД
Заштеда 30%
3.620 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VC7.2X300M
446 МКД
Заштеда 30%
638 МКД
Пластични стегачи бели 7.2x300mm 100kom
Пластични стегачи бели 7.2x300mm 100kom
ПВЦ везици
446
Izaberi količinu
2
1