Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пластични стегачи црни 4.8х500мм 50ком.
Беорол

Пластични стегачи црни 4.8х500мм 50ком.

Шифра на артикл: VC4.8X500M
Šifra proizvođača: VEZICE
  • За групирање и прицврстување на разни предмети во снопови
  • Погоден за употреба во средина изложена на атмосферски влијанија
  • Материјал: Најлон 66
  • Димензии: 4.8 x 500 mm
  • Боја: Црна

 

0 МКД
330 МКД
231 МКД
Заштеда: 99 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 231,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Пластични стегачи направени од специјален материјал Naylon 66, кој ги чини поцврсти и многу еластични и во исто време со многу помал степен на ерозија од обичната пластика. Посебно погодни за употреба во опкружувања кои се изложени на атмосферски влијанија (сонце, температурни екстремности) па се како такви препорачуваат во земјоделство, за обележување во шумарството, во поставување на трајни и полутрајни огради, за поставување на заштитна мрежа во градежништво.

Карактеристика Вредност
Kатегорија ПВЦ везици
Бренд Беорол
Занает Градинари, Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба со Церада универзална Материјал: гума / пластика Пакување:...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VB4.8X500M
За групирање и прицврстување на разни предмети во снопови Погоден за употреба во сре...
231 МКД
Заштеда 30%
330 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VC4.8X400M
За групирање и прицврстување на разни предмети во снопови Погоден за употреба во сре...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VB4.8X400M
За групирање и прицврстување на разни предмети во снопови Погоден за употреба во сре...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VB4.8X300S
За групирање и прицврстување на разни предмети во снопови Погоден за употреба во сре...
2.534 МКД
Заштеда 30%
3.620 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VC7.2X300M
За групирање и прицврстување на разни предмети во снопови Погоден за употреба во сре...
446 МКД
Заштеда 30%
638 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VB7.2X300M
За групирање и прицврстување на разни предмети во снопови Погоден за употреба во сре...
446 МКД
Заштеда 30%
638 МКД
Пластични стегачи црни 4.8х500мм 50ком.
Пластични стегачи црни 4.8х500мм 50ком.
ПВЦ везици
231
Izaberi količinu
2
1