Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пластични стегачи црни 4.8х400мм 50ком.
Беорол

Пластични стегачи црни 4.8х400мм 50ком.

Шифра на артикл: VC4.8X400M
Šifra proizvođača: VEZICE
0 МКД
220 МКД
154 МКД
Заштеда: 66 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 154,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Пластични стегачи направени од специјален материјал Naylon 66, кој ги чини поцврсти и многу еластични и во исто време со многу помал степен на ерозија од обичната пластика. Посебно погодни за употреба во опкружувања кои се изложени на атмосферски влијанија (сонце, температурни екстремности) па се како такви препорачуваат во земјоделство, за обележување во шумарството, во поставување на трајни и полутрајни огради, за поставување на заштитна мрежа во градежништво.

Карактеристика Вредност
Kатегорија ПВЦ везици
Бренд Беорол
Занает Градинари, Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
161 МКД
Заштеда 30%
230 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VC4.8X500M
231 МКД
Заштеда 30%
330 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VB4.8X500M
231 МКД
Заштеда 30%
330 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VB4.8X400M
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VB4.8X300S
2.534 МКД
Заштеда 30%
3.620 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VC7.2X300M
446 МКД
Заштеда 30%
638 МКД
Sačuvano u omiljne
ПВЦ везици VB7.2X300M
446 МКД
Заштеда 30%
638 МКД
Пластични стегачи црни 4.8х400мм 50ком.
Пластични стегачи црни 4.8х400мм 50ком.
ПВЦ везици
154
Izaberi količinu
2
1