Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Прскалка за овошје грбна 12 лит
Беорол

Прскалка за овошје грбна 12 лит

Шифра на артикл: PZVL12
Barkod: 8606017651901
Šifra proizvođača: VPRSKALICE
  • За прскање вода, хербициди, пестициди
  • Може да се користи за чистење со прскање детергенти или супстанци без солвенти
  • Прилагодлива за употреба со лева и десна рака, со префрлување на рачката за пумпа
  • Комплетот вклучува прскалка со 4 дупки,туш прскалка, конусна прскалка и двострана конусна прскалка
  • Има заменлива нерѓосувачка полиетиленска пумпа и инка со голем дијаметар за полесно сипување на течности
  • Волумен: 12 lit

 

0 МКД
2.400 МКД
2.160 МКД
Заштеда: 240 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 2.160,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Прскалка за овошје грбна од 12 литри, изработена од висококвалитетна пластика отпорна на сите хербициди и инсектициди. Лесна и едноставна за употреба. Идеална е за прскање на вода, хербициди, пестициди и др. Може да се употребува за чистење со прскање на детергент или супстанци без солвент. Имаат високоотпорна комора за притисок со голем капацитет. Отворот за полнење е голем со капак против капење. Пакувањето содржи прскалка со 4 дупки, туш прскалка, конусна прскалка и двојна конусна прскалка.  

Карактеристика Вредност
Kатегорија Прскалки за овошје
Бренд Беорол
Димензија 57 x 40 x 16cm
Занает Градинари, Хоби
Зафатнина 12lit
Материјал Квалитетна пластика

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За прскање вода, хербициди, пестициди Може да се користи за чистење со прскање детер...
1.108 МКД
Sačuvano u omiljne
За прскање вода, хербициди, пестициди Може да се користи за чистење со прскање детер...
1.228 МКД
Прскалка за овошје грбна 12 лит
Прскалка за овошје грбна 12 лит
Прскалки за овошје
2.160
Izaberi količinu
2
1