Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Прскалка за овошје 8 лит
Беорол

Прскалка за овошје 8 лит

Шифра на артикл: PZV8
Šifra proizvođača: VPRSKALICE
  • За прскање вода, хербициди, пестициди
  • Може да се користи за чистење со прскање детергенти или супстанци без солвенти
  • Комплетот вклучува прилагодлива прскалка, прекинувач со опција за заклучување и осигурувач за испуштање на притисок
  • Има заменлива нерѓосувачка полиетиленска пумпа и инка со голем дијаметар за полесно сипување на течности
  • Волумен: 8 lit

 

 

 

0 МКД
1.228 МКД
1.228 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.227,96 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Прскалка за овошје и зеленчук 5 литри, изработена од висококвалитетна пластика отпорна на сите хербициди и инсектициди. Лесна и едноставна за употреба. Идеална за брза и лесна заштита на градинарски растенија и овошни дрвја од болести и штетници. Има прилагодлива прскалка, ON-OFF прекинувач со опција за заклучување, многу цврста и силна конекција со цревото и осигурувач за испуштање на притисок. Има заменлива нерѓосувачка полиетиленска пумпа и инка со голем дијаметар за полесно полнење со течност.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Прскалки за овошје
Бренд Беорол
Димензија 54 x 18 x 18cm
Занает Градинари, Хоби
Зафатнина 8lit
Материјал Квалитетна пластика
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
За прскање вода, хербициди, пестициди Може да се користи за чистење со прскање детер...
1.108 МКД
Sačuvano u omiljne
За прскање вода, хербициди, пестициди Може да се користи за чистење со прскање детер...
2.160 МКД
Заштеда 10%
2.400 МКД
Прскалка за овошје 8 лит
Прскалка за овошје 8 лит
Прскалки за овошје
1.228
Izaberi količinu
2
1