Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Премиум четка 2
Беорол

Премиум четка 2"

Шифра на артикл: PRB2
Šifra proizvođača: CETKE_PREM
0 МКД
270 МКД
270 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 810,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Премиум четката е рачно изработена од влакна од исклучителен квалитет. Наменета е за професионалци како и за сите оние кои умеат да ја ценат квалитетната четка направена по вкусот на старите мајстори. Bristle Mix плус ја карактеризира исклучителната еластичност, густина и моќта на впивање што овозможува наносот на боја на третираната површина да биде и до три пати подолг од концептот економик четки. Важно е бојата од четката да не капе дури ни при третирање на површини кога положбата на раката е над главата. Дрвената букова рачка е ергономски дизајнирана што овозможува лесно и удобно ракување при подолга работа. Ваквите карактеристики ја прават четката универзална, што значи дека ефектот на најзината работа е максимален без оглед дали користите бои на маслена, нитро или водена база.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Premium четки за бојадисување
Боја Natur
Бренд Беорол
Димензија 2” x 20mm
Должина на длаката 64mm
Занает Бравари, Ѕидари, Лакери, Молери и фарбари, Паркетари, Столари, Фасадери
Намена Професионално бојадисување
Рачка Premium дрво
Тип Premium
Тип на длака Bristle Mix плус
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
287 МКД
Заштеда 30%
410 МКД
Премиум четка 2
Премиум четка 2"
Premium четки за бојадисување
270
Izaberi količinu
2
1