Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

PVC лента за мијалник 130см бела
Беорол

PVC лента за мијалник 130см бела

Шифра на артикл: GT14
Šifra proizvođača: ZAPTRAKLAJ
  • Намена: Спречува поминување на вода помеѓу ѕидот и мијалникот
  • Материјал: PVC
  • Димензии: 130 x 4,35cm

 

0 МКД
350 МКД
315 МКД
Заштеда: 35 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

PVC трака за судопер130x4,35cm бела боја, наменета да оневозможи поминување на вода помеѓу ѕид и судопер. Едноставна монтажа со лесен притисок. Без лепак. Лесно се отстранува.

 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пополнувачки траки и лајсни
Боја Бела
Бренд Беорол
Димензија 130cm
Занает Водоинсталатери, Керамичари
Намена Самолеплива запечатувачка трака за кади, туш кабини и под во купатило
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Го запира протокот на воздух, прашина, влага, бучава и заштедува енергија Материјал:...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Самолеплива лента за пополнување за кади, туш кабини и подови во бањи М...
670 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Самолеплива лента за пополнување за кади, туш кабини и подови во бањи М...
530 МКД
Sačuvano u omiljne
Го запира протокот на воздух, навлегувањето на прашина, влага, бучава и заштедува ене...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Го запира протокот на воздух, навлегувањето на прашина, влага, бучава и заштедува ене...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Го запира протокот на воздух, навлегувањето на прашина, влага, бучава и заштедува ене...
290 МКД
PVC лента за мијалник 130см бела
PVC лента за мијалник 130см бела
Пополнувачки траки и лајсни
315
Izaberi količinu
2
1