Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Заштитен силиконски одбојник ø10x1.5мм
Беорол

Заштитен силиконски одбојник ø10x1.5мм

Шифра на артикл: ZSO1.5
Šifra proizvođača: PODL_ODB
  • Намена: Превенција од гребење и лизгање
  • Облик: Тркалезна
  • Димензии: ø10 x 1.5мм

 

 

0 МКД
95 МКД
67 МКД
Заштеда: 29 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 66,50 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Намена на овој артикал е да го намали звукот на ударот при затварање на фиоки/врата на било кој дел од мебелот. Може да се употребува и како раздвојувач на стаклото од горната површина на масата. Превенција од гребење и лизгање. Силиконските одбојници се транспарентни и достапни се во 2 димензии

Карактеристика Вредност
Kатегорија Подлошки и одбојници
Боја Транспарентна
Бренд Беорол
Димензија ø10 x 1,5mm
Занает Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Превенција од гребење и лизгање Облик: Тркалезна Димензии: ø10 x 3мм...
70 МКД
Заштеда 30%
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Заштитен силиконски одбојник ø10x1.5мм
Заштитен силиконски одбојник ø10x1.5мм
Подлошки и одбојници
67
Izaberi količinu
2
1