Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Заштитен силиконски одбојник ø10x3мм
Беорол

Заштитен силиконски одбојник ø10x3мм

Шифра на артикл: ZSO3
Šifra proizvođača: PODL_ODB
0 МКД
100 МКД
70 МКД
Заштеда: 30 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 70,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Намена на овој артикал е да го намали звукот на ударот при затварање на фиоки/врата на било кој дел од мебелот. Може да се употребува и како раздвојувач на стаклото од горната површина на масата. Превенција од гребење и лизгање. Силиконските одбојници се транспарентни и достапни се во 2 димензии
Карактеристика Вредност
Kатегорија Подлошки и одбојници
Бренд Беорол
Занает Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Заштитен силиконски одбојник ø10x3мм
Заштитен силиконски одбојник ø10x3мм
Подлошки и одбојници
70
Izaberi količinu
2
1