Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Самолепливи подлошки од филц, кафеави ø35 x 3мм
Беорол

Самолепливи подлошки од филц, кафеави ø35 x 3мм

Шифра на артикл: SPFBR35
Šifra proizvođača: PODL_ODB
  • Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот
  • Облик: Тркалезна
  • Димензии: ø35 x 3мм

 

0 МКД
28 МКД
20 МКД
Заштеда: 8 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Самолепливи подлошки од филц се применуваат во сите простории каде што е потребно да се заштити подот од гребаници предизвикани со поместување на мебел. Го штити подот од гребаници, го намалува звучниот ефект при поместување на мебел, многу погодни за дрвени подови, паркет и ламинат. Лесни за употреба, потребно е само да се одлепат и да се залепат на површината. Може да се сечат и да се прилагодат на вашите барања доколку обликот не ја задоволува намената.  Димензија Ø35mm, кафеава боја.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Подлошки и одбојници
Боја Кафеава
Бренд Беорол
Димензија ø35mm
Занает Хоби
Облик Кнужна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Превенција од гребење и лизгање Облик: Тркалезна Димензии: ø10 x 1.5...
67 МКД
Заштеда 30%
95 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Превенција од гребење и лизгање Облик: Тркалезна Димензии: ø10 x 3мм...
70 МКД
Заштеда 30%
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заштита на подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот Обл...
20 МКД
Заштеда 30%
28 МКД
Самолепливи подлошки од филц, кафеави ø35 x 3мм
Самолепливи подлошки од филц, кафеави ø35 x 3мм
Подлошки и одбојници
20
Izaberi količinu
2
1