Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Самолепливи подлошки од филц, кафеави 22 x 22 x 3мм
Беорол

Самолепливи подлошки од филц, кафеави 22 x 22 x 3мм

Шифра на артикл: SPFBR22X22
Šifra proizvođača: PODL_ODB
0 МКД
28 МКД
20 МКД
Заштеда: 8 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 19,60 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Самолепливи подлошки од филц се применуваат во сите простории каде е потребно да се заштити подот од огреботини предизвикани со поместување на мебелот. Основни карактеристики: • Го штити подот од гребење • Го намалува звучниот ефект при поместување на мебелот • Многу е погоден за дрвени подови, паркет и ламинат • Лесен е за употреба, потребно е само да се одлепи и да се залепи на површината • Можно е да се сече и да се прилагоди на потребите доколку обликот не ја задоволува намената Достапни се во бела и кафеава боја како и во 8 различни димензии и четвртасти облици.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Подлошки и одбојници
Боја Кафеава
Бренд Беорол
Димензија 22 x 22mm
Занает Хоби
Облик Квадратна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Самолепливи подлошки од филц, кафеави 22 x 22 x 3мм
Самолепливи подлошки од филц, кафеави 22 x 22 x 3мм
Подлошки и одбојници
20
Izaberi količinu
2
1