Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Резерва за пиштол за пластика 11мм x 20цм Транспарент
Беорол

Резерва за пиштол за пластика 11мм x 20цм Транспарент

Шифра на артикл: RPZP11X20T
Šifra proizvođača: PISTOLJI
  • Намена: Полнење на пластични пиштоли за топење на пластика, за лепење на различни материјали
  • Димензии: ø11 x 200мм
  • Боја: Транспарентна

 

0 МКД
270 МКД
270 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 270,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Резервите за пиштол се ставаат во пиштол за пластика и се топат. Тие се универзално средство за лепење на сите материјали.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пиштоли
Боја Транспарентна
Бренд Беорол
Димензија ø11 x 200mm
Занает Електричари, Керамичари, Столари
Материјал Пластика
Намена Резервна муниција за пиштол за пластика
Пакување 10kom
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За стискање на содржината на патроните до средна густина Притисок до 138kg з...
720 МКД
Sačuvano u omiljne
Рачна пумпа за градежни материјали (цемент, малтер, лепак...) Материјал: ABS / челик...
830 МКД
Sačuvano u omiljne
Пиштоли RPZP11X10T
Намена: Полнење на пластични пиштоли за топење на пластика, за лепење на различни мат...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За насочено и контролирано ослободување на содржината од шишето со чиста пена...
2.350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За истиснување на содржината на патроните со средна густина Материјал: ...
791 МКД
Заштеда 30%
1.130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За насочено и контролирано ослободување на содржината од шишето со чиста пена...
1.450 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За насочено и контролирано ослободување на содржината од шишето со чиста пена...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За насочено и контролирано ослободување на содржината од шишето со чиста пена...
770 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За топење на пластични патрони за лепење на разни материјали Работен напон: ...
790 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За топење на пластични патрони за лепење на разни материјали Работен напон: ...
460 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на силикон, акрилен кит, лепило и заптивки во патрони од 280 и ...
530 МКД
Sačuvano u omiljne
Пиштоли RPZP11X10C
Намена: Полнење на пластични пиштоли за топење на пластика, за лепење на различни мат...
150 МКД
Резерва за пиштол за пластика 11мм x 20цм Транспарент
Резерва за пиштол за пластика 11мм x 20цм Транспарент
Пиштоли
270
Izaberi količinu
2
1