Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица за декоративна површина 240х100мм
Беорол

Глетерица за декоративна површина 240х100мм

Шифра на артикл: GSV
Šifra proizvođača: GLETER_OST
0 МКД
440 МКД
440 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 440,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Глетерица за шпатулат со ергономска СОФТ профи рачка и кратка основа. Отпорна на хемиски влијанија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати глетарици
Бренд Беорол
Димензија 240 x 100mm
Занает Молери и фарбари
Материјал Rostfraj
Облик Рамна
Рачка Soft
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
108 МКД
Заштеда 10%
120 МКД
Глетерица за декоративна површина 240х100мм
Глетерица за декоративна површина 240х100мм
Останати глетарици
440
Izaberi količinu
2
1