Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица за шпатулат професионал 240х100мм
Беорол

Глетерица за шпатулат професионал 240х100мм

Шифра на артикл: GSV240P
Šifra proizvođača: GLETER_OST
0 МКД
1.000 МКД
1.000 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
4
7
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 3.000,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Професионална глетерица за нанесување и обработка на декоративни материјали. Направена е од Ростфрај, не р`ѓа, со гумена рачка и свиткани краеви.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати глетарици
Бренд Беорол
Димензија 240 x 100mm
Занает Молери и фарбари
Материјал Rostfraj
Облик Рамна
Рачка Soft
Trenutno nema komentara

Слични производи

Глетерица за шпатулат професионал 240х100мм
Глетерица за шпатулат професионал 240х100мм
Останати глетарици
1.000
Izaberi količinu
2
1