Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Бугии за дрво/метал/бетон-9/1
Беорол

Бугии за дрво/метал/бетон-9/1

Шифра на артикл: BSK
Šifra proizvođača: BURG_OST
0 МКД
325 МКД
325 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 325,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Сет бургии за метал, дрво и тула, во пречник 5, 6, 8мм
Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати бургии
Бренд Беорол
Димензија ø5, ø6, ø8mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Столари, Фасадери
Намена Бургија за дрво, метал, бетон
Сет 9kom
Trenutno nema komentara
Бугии за дрво/метал/бетон-9/1
Бугии за дрво/метал/бетон-9/1
Останати бургии
325
Izaberi količinu
2
1